Dom przy plaży
Apartamenty nad samym morzem w Ustroniu Morskim

Regulamin


Apartamentów Dom Przy Plaży w Ustroniu Morskim


Drodzy Goście!

Z największą starannością przygotowaliśmy dla Państwa nasze Apartamenty w Domu Przy Plaży. Włożyliśmy w nie wiele naszej pracy, serca oraz nakładów finansowych. Wszystko po to, by czuli się Państwo u nas jak najlepiej! Prosimy, by uszanowali Państwo naszą pracę i energię poprzez odpowiednie zachowanie się podczas pobytu. W celu zapewnienia Państwu udanego wypoczynku i uniknięcia nieporozumień prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem:

1. Apartamenty wynajmowane są na doby.
2. Potwierdzenie rezerwacji apartamentu nastepuje po wpłaceniu zadatku w wysokości 30% wartości pobytu. Zadatek jest bezzwrotny.
3. Kwote należną za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu podczas zameldowania. Do opłaty za pobyt należy również zapłacić opłatę klimatyczą. Do zameldowania wymagany jest dowód osobisty lub inny dokument stwierdzający tożsamość.
4. W dniu przyjazdu otrzymują od nas Państwo do swojej dyspozycji komplet kluczy, który należy zwrócić w dniu wyjazdu. W przypadku zagubienia lub ich zniszczenia Goście ponoszą opłatę w wysokości 200 zł.
5. Doba hotelowa w apartamencie rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu i kończy się o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu.
6. Zabrania sie zabierania ze soba zwierząt domowych.
7. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w apartamencie nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową niebędących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących stworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych. Zabrania się wnoszenia do apartamentu łatwopalnych materiałów, materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu.
8. Przy każdorazowym opuszczeniu apartamentu prosimy o sprawdzenie, czy jest on zamknięty. Proszę pamiętać o wyłączeniu oświetlenia, zamknięciu okien i zakręceniu wody.
9. Obowiązuje całkowity zakaz wynoszenia rzeczy będących wyposażeniem apartamentu (np. ręczniki, koce, poduszki, urządzenia, itd).
10. W apartamencie obowiązuje cakowity zakaz palenia tytoniu! W przypadku złamania tego zakazu wynajmujący Apartmanet jest zobowiązany do zapłaty kary
w wysokości 500 zł.
11. W apartamencie obowiązuje calkowity zakaz smażenia ryb! W przypadku złamania tego zakazu wynajmujący Apartmanet jest zobowiązany do zapłaty kary
w wysokości 500 zł.
12. W dniu zameldowania pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 300 zł, która jest zabezpieczeniem na poczet ewentualnych szkód dokonanych przez gości w apartamencie.
13. Wszelkie usterki urządzeń znajdujących się w apartamencie należy natychmiast zgłosić właścicielom. Gość, który umyślnie lub przez niewłaściwe użytkowanie zniszczy wyposażenie apartamentu zobowiązany jest pokryć w całości zaistniałe koszta.
14. W dniu wyjazdu zostanie sprawdzony stan pomieszczeń w obecności gościa. Wszelkie roszczenia w sprawie ewentualnych zniszczeń zweryfikowanych przez obsługę przy odbiorze apartamentu będą rozwiązywane na drodze porozumienia z gościem przed jego odjazdem. W przypadku kwestii spornych roszczenia będą dochodzone na drodze sądowej.
15. Zachowanie Gości nie powinno zakłócać spokoju innych osób. Prosimy o uszanowanie ciszy nocnej w godzinach 22.00 - 7.00.